malatya dul bayan arkadaş ilanları

Arkadaşlık kelimesi içinde bir fazlaca anlam barındıran varlıklı bir kelimedir. Arkadaşlık, her ferdin hayatında varolan yada olmasını istediği bir ilişki türüdür.  İyi bir dost bizlere devamlı destek sağlar, zor anlarımızda sırtımızı yaslayarak güç alır ve bir fazlaca derdimizi paylaşarız. Kısacası bizlere bir arkadaşın vereceği hazdan ve destekten asla caymak istemeyiz. Herşeyin iyisi ve fena olduğuna bakılırsa arkadaşlığında iyisi kötüsü vardır. Arkadaşlık kurarken dikkat etmemiz ihtiyaç duyulan ilk şey ilk anda derhal güvenip açılmamak ilkin zamana yayıp kişinin karekterini tahlil etmek olmalıdır. Arkadaşlık devamlı toplumsal çevrede birebir tanıştığımız kişlerle sınırı olan değildir.
Arkadaşlık siteleri kullanıcılarının sayısı hızla artmakta
Hızla gelişen teknoloji ve kontakt çağı bugün bizlere bir fazlaca kolaylık sağlıyor. Bunlardan bir taneside toplumsal paylaşım ve arkadaşlık siteleridir. Bıu arkadaşlık siteleri de her geçen gün artmakta artık bir fazlaca insan arkadaşlık ilişkilerini bu siteler üstünden sağlamaktadır. Arkadaşlık siteleri kullanıcıları içinde asosyal diye tabir atiğimiz sadece bilinenin aksine hiçde öyleki olmayan, yalnız vakitsizlikten ve bilgisayar başlangıcında fazlaca süre geçirmekten dolayı yer edinen insanların sayısıda hızla artan bir süreç izlemektedir.
Arkadaşlık siteleri kullanıcıları içinde fazlaca çeşitli profiller mevcuttur
Kurulan arkadaşlık siteleri içinde yer edinen fazlaca sayıda insan bugün beklide ailesiyle bile paylaşamadığı gizemini ve dertlerini paylaşıyor. Öyleki bir çok süre bu arkadaşlıklar gerçek hayatada taşınıp ciddi bağlara dönüşüyorlar. Arkadaşlık siteleri kullanıcıları içinde fazlaca çeşitli profiller mevcuttur. Bu da her kullanıcının kendisine uygun bir dost ya da arkadaşlık ilişkileri kurabileceği anlamına geliyor. Sadece bakılmış olduğu süre web ve sanal dünyaya olan inançsızlık yaklaşımı şeklinde duygular biz insanların endişeleri arasına giriyor. Fakat aslen bunun iyi tahlil edilirse gerçek dünyadaki arkadaşlıklardan hiçbir farkı yoktur. Iyi mi ki gerçekte karşımıza çıkan kişileri aniden tanıyamıyorsak sanalda da bunun aksini bekleyemeyiz yada anlamlar yükleyemeyiz. Her arkadaşlık süre, emek ve saygı ister. Nerede tanışıldığının bir önemi yoktur. Mühim olan şey tanıştığımız kişilerle kurduğumuz bağların samimiyetine dikkat etmemizdir.
Arkadaşlık siteleri ve benzeri platformlarda da kişiyi görmemek kimi zaman bizlere fazlaca büyük rahatlıklar sağlar ve bilincinde olmadan açılabilir ve fazlaca şey paylaşabiliriz. Bu hem iyi hem de kötüdür bundan dolayı paylaşmak insanı rahatlatır sadece kimi zaman kiminle ne paylaştığımız ve bunun bizlere iyi mi döneceğini bilmek gererekir. Bu yüzden arkadaşlık hanig zeminde olursa olsun devamlı ilkin dikkat ister, yaklaşırken ne olursa olsun zırhlarınızı atmalı sadece tedbiri de elden bırakmamalısınız. Ihmal etmeyin ki iyi bir arkadaşlık sizin elinizi hep tutmak ve asla bırakmamaktır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

jigolo kayıt siteleri jigolo bayan arkadaş ilanları jigolo partner sitesi seraispat jigololuk sitesi
Scroll to Top