karsta jigololuk sitelerine başvuran kadınlar

Arkadaşlık arayanlar sanal platformlarda buluşuyor

Zor bir dünyada yaşıyoruz bir çoğumuz zor hayatlar sürdürüyoruz. Bu yaşamın içinde biz için dost hangi merkezde ve  iyi mi bir yer meblağ sorusu aklımıza vardığında asla düşünmeden gerçek bir arkadaşın yerini hiçbir şeyin tutmayacağını dile getirebiliriz. Arkadaşlık zor bulunan bir kavram hele de dış dünyanın ne kadar kirlendiğini düşünürsek gelecek bizlere hep geçmişten daha zor ve yalnız olma tehlikesini yaşatacaktır.
Yaşam bir tek eş, çoluk çocuk ve anne – baba dan ibaret değildir. Hayatta hep kapısına gidip kalbini bizlere açacak dost yada dostlara gerekseme vardır. Dünyadaki her bireyle paylaşımımız farklıdır işte bu nedenlede iyi bir dost devamlı hayatımızda olması ihtiyaç duyulan en kıymetli varlıktır. Bir oldukça şahıs hayatlarının en merkezine dostlarını koyarlarsa hiçde yanlış yapmış sayılmazlar. Bugün oldukça insan dost özlemi çekiyor ve sanal dünyada arkadaşlık arayanlar platformlarında buluşuyorlar.
Bu platformlar yardımıyla sosyalleşip dost, dost kazanabiliyorlar. Arkadaşlık arayanlar, gene dost arayan kişilerle tanışıp dost olma şansına haiz oluyorlar ve kimi zaman bu arkadaşlıklar dostluk çerçevesinde değil, oldukça doğaldır ki ilişki boyutunda da olabiliyor. Bir tek bu kadar kısıtlı bir toplumsal çevrede yaşayanların değil yeni arkadaşlıklar arayanlarında başvurdukları toplumsal yazışma platformları şu anda fazlaca talep görüyor. Sadece bu talepler ve sanal alemin geniş boyutları içinde sınırsız seçenekler elbetteki bazı kriterleride ister istemez bununla beraber getiriyor.
Arkadaşlık arayanların en oldukça dikkat etmesi ihtiyaç duyulan hususların başlangıcında sitenin güvenirliliği geliyor. Daha sonraki aşamada kullanıcı profili, yaş aralığı ve tabiî ki sitenin genel konsepti kullanıcılar için oldukça mühim ve öğrenilmesi ihtiyaç duyulan bilgilerdir. Dost arayanların sanal alemde güvenli arkadaşlıklar kurabilmesi için hususi bilgilerini paylaşmamasıda dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan bir öteki  özellik.
Herşeyin ötesinde arkadaşlık arayıp bulmakda oldukça mühim değil, mühim olan bunu sıhhatli bir şekilde yürütebilmekte. Güvenilir, dürüst ve ayakları sağlam yere basan ilişkiler kurmakta. Yoksa devamlı olarak kırdığınız ve onarım edemediğiniz ilişkilerden sonrasında dost arayıp bulsanızda gene aynı yalnızlık noktasına gelmeniz kaçınılmaz bir son haline gelebilir. Bu hale getirmemek için ilkin elinizdekilerin kıymetini bilmekse en iyi yoldur.
 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

jigolo kayıt siteleri jigolo bayan arkadaş ilanları jigolo partner sitesi seraispat jigololuk sitesi
Scroll to Top