karabük genç erkek arayan kadınlar

Arkadaşlık bizlere ne ifade eder?

İnsanlar, toplumsal çevre içinde ve hayatlarında yalnız yaşayan varlıklar değillerdir. Hayatlarında mutlak bir destek, güç ve bir dayanak ararlar. Toplumsal yaşamın içinde yalnızlık diye bir şey yoktur arkadaşdan yoksun bir kavram vardır. İnsanlar yaşadıkları birçok duygunun içinde arkadaşlık olgusuyla ayakta durmayı başarırlar.
Hayatta şahit olduğumuz ölüm, yürek yarası, yoksulluk e yoksunluk benzer biçimde bir oldukça acının içerinde bizlere yol gösterici olabilirler. Arkadaşlık  terimi işte bu ihtiyaçlardan dünyaya gelen en kıymetli ilişkilerden biridir. Bu ilişki kimi zaman fark ettirmeden öyleki kuvvetli bir bağ oluverir ki hayatınızda asla sarsılmayacak bir dostluğa gider. Hayatınızın en olmadık yerinde asla beklemediğiniz aniden hayatınıza giren bu arkadaşlık beklide sizin hayata karşı daha sıkı tutunmasını sağlar ve  yalnızlığını giderir.Arkadaşlık ne ifade eder, nedir kişiye bakılırsa farklılık gösterir şundan dolayı herkezin fikri, kültürü, beklentisi ve toplumsal durumu değişkendir. Fakat arkadaşlığın ne olduğu bazı durumlarda asla değişmez. Mesela; arkadaşlık itimat anlamına gelir, sadakat anlamına gelir, sevgi anlamına gelir ve destek olmak anlamına gelir. İyi bir dost dünyadaki en büyük değerdir. Dost arkanı dayayabileceğin bir varlık olmasının yanı sıra sizin içinizdeki insan olma duygusunu ortaya çıkaran bir güçtür. Arkadaşlık sizin içinizde doğan ve parlayan en büyük mücevherdir.
Arkadaşlık
Kıymetini bilerek yaşamak ve güçlendirmek gene size düşer. Hayatınızdaki bir dost sizi yüreklendirir, hayata hazırlar ve gerekseme duyduğunuzda hep oradadır. Arkadaşlık bir çok şahıs için aile ile bile paylaşılamayan sırları paylaşmayı onlarla bir tüm olarak yaşamayı aynı şekilde onlarada kol kanat germeyi ifadeler.Dünyadaki en zor en fena anınızı ve en güzel anınızı düşünün. En yakınınızda daima kim olur, ailenizin derhal yanında duran şahıs kimdir tabiî ki dostunuz.Denizin ortasındaki adaya benzettiğiniz olur mu asla arkadaşınızı? Denizin ortasında sığınacak bir adadan farksızdır arkadaşlık. Alıp vermek , sevmek, sevilmek, paylaşmak, benden çıkıp biz olmayı becerebilmek ve zor zamanlarda destek olup itimat duymak hepimizin ortak ihtiyacı, insanı insan icra eden bir gerekseme. Bu boşlukları tek bir şey doldurur, Arkadaşlık…

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

jigolo kayıt siteleri jigolo bayan arkadaş ilanları jigolo partner sitesi seraispat jigololuk sitesi
Scroll to Top