Sedef

Ben, Sedef, İzmir’in Karşıyaka ilçesinde yaşayan bir güzellik uzmanıyım. 40 yaşındayım ve hayatımda biriyle maddi ve manevi destek verebilecek bir ilişki arıyorum. Kendi başıma ayakta durabilen, sorumluluk sahibi ve dürüst bir erkek arkadaşa ihtiyacım var.

Hepimiz insanız ve zaman zaman desteğe ihtiyaç duyabiliriz. Ben de bu noktadayım. Hem maddi hem de manevi anlamda beni destekleyecek birini bulmak istiyorum. Birlikte güzel vakit geçirebileceğim, beni motive edecek ve korkularımla yüzleşmeme yardımcı olacak bir erkek arkadaşa ihtiyacım var.

Birbirimize karşılıklı saygı göstermeliyiz ve birlikte büyümeye açık olmalıyız. Hayatta herkesin zorluklarla karşılaştığı dönemler olur ve bunu kabullenmeliyiz. Ancak önemli olan bu zorlukları beraber aşabilmektir. Karşılıklı olarak birbirimize destek olabileceğimiz bir ilişki kurmak istiyorum.

Güzellik uzmanı olarak çalışmamın yanı sıra hobilerim arasında doğa yürüyüşleri yapmak, kitap okumak ve yoga yapmak gibi aktiviteler yer alır. Doğa ile iç içe olmaktan büyük keyif alırım ve birlikte bu tür aktivitelere katılabileceğim, beni anlayabilecek bir partner arıyorum.

Kendime güvenen, pozitif bir kişiliğe sahip olan ve hayat dolu bir ilişki yaşamak isteyen beylerle tanışmak için buradayım. Yaşınız veya görünüşünüz benim için önemli değil, çünkü asıl önemli olan kalp ve ruh uyumudur.

We will be happy to hear your thoughts

   Leave a reply

   Barisalcity.org
   Logo
   Compare items
   • Total (0)
   Compare
   0