alsancakta ciddi görüşebileceğim beyler ulaşsınlar


Merhaba! Adım Seda ve İzmir’in güzel semtlerinden biri olan Alsancak’ta diş doktoru olarak çalışmaktayım. Mesleğimde uzun yıllardır tecrübe sahibi olmanın verdiği mutlulukla işimi severek yapmaktayım. Ancak hayatımda bir eksiklik hissediyorum ve bu eksikliği ciddi bir ilişkiyle doldurmak istiyorum.

33 yaşındayım ve artık hayatıma anlam katabilecek, değer veren bir erkek arkadaşa ihtiyacım olduğunu düşünüyorum. Ciddi ilişkiler kurmaktan hoşlanan beylerle tanışmayı umuyorum. Beni anlayacak, destekleyecek ve yanımda olduğunu hissettirecek biriyle güzel bir geleceğe adım atmak istiyorum.

Karakteristik özelliklerim arasında sadakat, dürüstlük ve anlayış gelir. Ben de karşı tarafın aynı niteliklere sahip olmasını beklerim. Bir ilişkide iletişimin önemini biliyorum ve her türlü konuda açık olmaya özen gösteririm. Karşılıklı saygı ve sevgiye dayanan sağlıklı bir ilişkinin temellerini atmaya hazırım.

Eğer siz de benim gibi ciddi bir ilişki arıyorsanız, kendinizi tanıtan bir mesaj bırakmanızı rica ediyorum. Alsancak’ta buluşup görüşebilir ve tanışabiliriz. Uzun süreli bir ilişki için doğru kişi olabileceğimi düşünüyorum ve bu yolda adımlar atmak için sabırsızlanıyorum.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir