Dul bayanım adam arıyorum

Kısa bir evlilik geçirdim ve şiddetli geçimsizlikten ötürü ayrıldım. Eve geç gelen içki içen özetle dul hatun arkadaş fena bağımlılıkları olan biriydi ve bu nedenden dayanamadım boşandım. Birazcık şansız kişiliğe sahibim, düz yolda dahi başına birşey gelen biriyim 🙂 Ciddi jigololuk yapan  düşünen gelecekte birşeyler planlayan beylerden tebliğ temenni ediyorum. Özgüvenli tarafındaki hanıma haiz çıkabilen yarı yolda bırakmayacak. O şekilde herşeyden imrenen herşeye kızan biri olmayan, yetişkin hoşgörülü şahsiyet sahibi jigolo arıyorum.

Oldukca azca hatun o şekilde çam yarması gövdeli erkeklerden hoşlanır. Hanımefendilerin uygun erkeği bir oldukca zaman sıkı bedenli ve göze batmayan kaslarla diri duran erkeklerdir. Dul bayanım jigolo arıyorum hayatıma zamanlama olarak yaşantımda en faktör olduğum dönemde input.

Oldukca er yaşta bu seçimle karşınızda olsaydım, pekçok olayı elime yüzüme bulaştırabilirdim. Oysa seks yaşantısı belli bir standarda yerleşik, belli ideallere haiz olarak karşınıza çıktım. Birçok özelliğim ve kapasitemle hemen gözünüze girmeyi başardım. Asla doymazlık yapmadım, şımarmayıp daima tıpkı çizgide,çok yakın bir bayan arkadaşım sakarya jigolo arıyormuş seksi sevdiğimi ve hanımefendilere dikkatimi belli ederek sizlerle buluştum. O yüzden bayanlar aradıklarında pişmanlıkla karşılaştırmayan bir adam olmayı sürdürdüm.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

jigolo kayıt siteleri jigolo bayan arkadaş ilanları jigolo partner sitesi seraispat jigololuk sitesi
Scroll to Top