Çorumda grup seks yapmak istiyoruz

Bir dost evlilik içinde bizi bir yabancıdan daha mı mutlu eder?

Dost terimi kimi vakit aileyle bile paylaşılamayan bir oldukca şeyi karşınızdaki kişiyle paylaşmayı ifade eder. Fena günde de iyi günde de kimi zaman bazı durumlarda onlardan ve yaşattıkları samimi duygulardan olmazsa olmaz.
Arkadaşlığın ve paylaşmanın verdiği haz bambaşkadır. Bu hazzın doğurdukları o denli oldukca ki anlatmak ise neredeyse olanaksız. Arkadaşlık, işte bu mutluluk duygusuyla bir ihtimal bununla beraber bir eş bir can yoldaşı bir umutta getiriyor ve bir dost evlilik doğuruyor. Arkadaşlığın ötesine geçen durumlarda karşı cinslerle ilişkilerimize de başlarken ilkin dost olabilmekte bu açıdan oldukca mühim bir başlangıçtır. Hatta evliliğin temelide de ilkin bu duygularla atılmalı ve üstüne başka duygular inşa edilmelidir. Daha da ötesinde dost ve evlilik de birbirlerinden ayrılmayan temel bağlardır. Arkadaşlık bir eşde aranılan tüm özelliklerin en önderlik yapar. Dost evliliklerinin en çekici tarafı ise çiftlerin evvelinde birbirlerini tanıma şansını yakalamış olmasıdır. Hem vakit açısından hemde kişilerin daha ilkin yaşadıkları olaylardan, ilişkilere bakış açılarına kadar pek oldukca şeyde, kendi ilişkilerinize dair pek oldukca ipuçları yakalayabilirsiniz.
Evlilik siteleri yada dost ortamları şeklinde toplumsal platformlarda tanışılan kişilerle, ilkin arkadaşlık ve peşinden evliliğe giden ilişkilerde, birbirlerini anlayan birbirlerinin yanında olan bir çok çift oldukca mutlu bir beraberlik devam ettirme şansına haiz oluyorlar. Birbirlerini asla tanımadan, dost olmadan, vakit geçirmeden evlenen çiftlerse beklide oldukca bocalayacakları bir dönem ve yoldan geçecek ve maalesef beklide asla aşamayacaklardır. Bir Dost evlilik bir başka avantajıda birbirlerinin hayatlarına yabancı olmama halidir. Ev ve aile ortamlarının hatta toplumsal çevrelerinin içersinde olarak sağlam temellere oturtulan bir evlilik yaşamak son aşama mühim bir durumdur. Yaşam arkadaşı arayan çiftler, adı üstünde “dost” kelimesinin anlamını hakkaten bilirler ise hayatlarında var olacak oldukca iyi bir eşe haiz olmanın temelini atacakalardır. 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

jigolo kayıt siteleri jigolo bayan arkadaş ilanları jigolo partner sitesi seraispat jigololuk sitesi
Scroll to Top