Bilecikte gecelik seks partneri arıyorum

Dost bizim için ne ifade eder?

Dost, aileden sonrasında en yakınımızdaki insandır. Hatta bazen ailemize bile açamadığımız mevzuları konuşabildiğimiz tek insan olur. Bilhassa genç yaşlarda aşk, ilişki ve cinsellikle ilgili mevzularda aileden ziyade dost, heyecanımızı, derdimizi yada sıkıntımızı paylaşabildiğimiz tek insan olur. İlerleyen yaşlarda arkadaşlarımız mevzusunda daha seçici oluruz ve bilhassa okul yıllarında kurulan arkadaşlıklarımızın bir bölümünü, yaşamlarımız değişik şekillerde geliştiği, ilgi alanlarımız değişmiş olduğu yada üniversite eğitimi için başka bir şehire taşınmak zorunda kaldığımız için geride bırakırız. Bunun paralelinde bir çok süre eski arkadaşlıklarımızın yerini dolduran yeni arkadaşlıklar daha azca ve yavaş gelişir.
Bazen arkadaşımız sevgili, sevgilimiz ise dost olur. İnsan ilişkilerindeki değişimler yaşamımız süresince devam eder ve karakterimizin ve tecrübelerimizin mühim bir kısmı bu değişimler yardımıyla şekillenir. Bilhassa bayanlar içinde sevgililerin bir çok süre gelip gidici bulunduğunu, fakat bir arkadaşın devamlı insanoğlunun yanında olduğu düşünülür. Erkeklerde arkadaşlıklar ilişkilerin paralelinde daha kolay ve zorlamadan devam etmesinin aksine bayanlar bazen, bilhassa ilişkilerinin ilk dönemlerinde, yoğun bir halde hayatlarındaki adama konsantre olup dostlarını dikkatsizlik edebiliyorlar. Ve evlenip çocuk sahibi olduktan sonrasında bu durum kendini daha da belirgin bir halde gösteriyor.
Arkadaşlıklarını dikkatsizlik etmemeye çalışırken erkeklere bakılırsa daha çok efor ve özveri sarf etmek zorunda olduklarını muhtemelen her hanım teyid edecektir. Gene de unutmamak gerekir bir bayanı hanım icra eden yalnız eşi ve evlatları değildir. Bununla beraber bilhassa hanımefendi dostlarıyla paylaşmış olduğu anlamış olur ve tecrübeler kendisini zenginleştirip, kadınlığını etkileyen ve şekillendiren bir etkendir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

jigolo kayıt siteleri jigolo bayan arkadaş ilanları jigolo partner sitesi seraispat jigololuk sitesi
Scroll to Top